Partneři

 

Inzertní portály a servery

Kdo hledá na správném místě, najde. Hledejparťaka.cz vám nabízí prostor, kde můžete najít kamarády, se kterými budete sdílet společné zájmy. Na trénink, na brusle, výstavu, spolubydlení, cestování a spoustu dalších parťáků potkáš na hledejparťaka.cz.

Magazíny o financích, nákupech a úsporách

Vybírejte si z ověřených novinek podle uživatelských i odborných recenzí v magazínu recenzujeme.eu. Recenze výrobků, elektroniky, cestování, filmových i knižních novinek. Šetříme váš čas i peníze na recenzujeme.eu.
Pomůžeme vám vytvořit si finanční rezervu na horší časy s tipy a radami na magazínu jáušetřím.cz. Uspoříte na bydlení, energiích, cestování a spoustě dalších věcí s články s ověřenými informacemi.
Smartphony, příslušenství, tablety i aplikace, které vás baví, najdete v magazínu o mobilních technologiích mobilstory.cz. Nezávislé hodnocení, recenze i články plné zajímavost s užitečnými tipy a návody, které oceníte.
Znáte tipy, jak nakupovat chytře a výhodně? Magazín JAKnakupovat.cz pro vás připravuje užitečné články, které vám pomohou vyznat se na trhu s bydlením, módou, krásou, cestováním a spoustou dalších věci. S námi se neztratíte ani ve financích či spoření.

 

Lifestylové magazíny a portály

Záleží vám na tom, abyste jedli co nejzdravěji? Pokud dbáte na zdravý životní styl, najdete spoustu inspirace, zajímavosti i poučení v magazínu Zdravíazelenina.cz. Tipy na zdravý lifestyle i stravu, využití léčivek a bylinek v kuchyni, spousta receptů a mnoho dalšího.
Již od roku 2006 pro vás připravujeme na portále inMagazín.cz stovky článků zaměřených na životní styl. Témata, které vás baví, rady, tipy a návody, které se vám budou hodit, spousta nových trendů a novinek z celé společnosti.

Hledáte nekonečnou inspiraci pro váš životní styl? Čtěte magazín o životním stylu inspirit.cz, který vám dává přehled o tom, co se děje ve společnosti, jaká témata hýbou světem, jak si udržet zdraví, krásu i styl. Sledujte trendy s námi.

Nezávislý magazín pravdu.cz přináší pravdivé a ověřené informace o všem, co vás aktuálně zajímá. Skutečné zajímavosti, pravá zábava a odreagování se u článků o životním stylu, cestování, záhadách, hobby, jídle i bydlení najdete na pravdu.cz.

Nekonečná inspirace pro všechny, kteří chtějí být in a pro ty, kteří chtějí mít přehled o tom, co se děje ve společnosti kolem nich. Magazín zstyl.cz přináší zajímavá lifestylová témata, módní trendy, kulturní noviny a tipy, pikantnosti ze světa celebrit, ale i články o bydlení a chutné recepty, kterými potěšíte mlsné jazýčky.

Magazín jamala.cz vás zve na slušnou zábavu s lifestylovými články o bydlení, cestování i společenských akcích. O všem, co se právě děje ve společnosti kolem vás, vás informuje magazín jamala.cz. 

Berete život s humorem? Pak máte kliku! Magazín klika1.cz pro vás připravuje zábavné články plné humorných historek, vtipů, hádanek, lifestylové články i trendy módní kousky, se kterými se ve světě módy již neztratíte.

Lékárna-nazeleno.cz je magazín o zdravém životním stylu, který vám pomůže vyznat se ve zdravém stravování, najít léčivku na vás konkrétní problém, poradí vám, jaké bylinky se hodí do kuchyně i jak zdravě bydlet. Zajímavé a poučné články, tipy, recepty, jak si udržet zdravé tělo i mysl, najdete na lékárna-nazeleno.cz.

Magazíny pro muže

Nezávislý magazín pro opravdové muže chlapark.cz odhaluje světové záhady, přináší zážitky, rozumí technice a poradí vám skvělé ověřené a chutné recepty, hobby i články o bydlení, módní poradnu a další spoustu praktických rad, které oceníte v běžném životě i při práci.

Stylový magazín o životním stylu bon-ton.cz je rádcem a průvodcem každého muže, který chce být in, mít přehled o tom, co se děje ve společnosti i kam vyrazit za skutečnou zábavou, která neomrzí. Najděte si chvilku na inspiraci s magazínem bon-ton.cz i vy!

 

Magazíny pro ženy

Superkočka.cz je nejlepší kamarádka pro každou ženu. Staňte se i vy čtenářkami oblíbeného magazínu pro ženy, se kterým zapomenete na shon i stres. Dopřejte si chvilku s články zdraví, kráse, módě, psychologii, ale i o zajímavostech a trendech o bydlení, knihách, receptech a spoustě dalších témat.

Životmoderníženy.cz už není spěch, stres a těžké nákupy. Magazín životmoderníženy.cz ženám rozumí. Dopřejte si s magazínem pro ženy chvíli jen pro sebe. Načerpejte inspiraci, inspirujte se užitečnými tipy i radami, které ocení každá moderní žena. Rubriky: Zdraví, Rodina, Krása, Bydlení, Společnost.

Exkluzivní klub, do kterého chce patřit každá žena, vám přináší jenom výhody, se kterými si užijete chvíle pro sebe a pro odpočinek. Magazín pro ženy clubžena.cz pro vás připravuje články plné zajímavých novinek a nekonečné inspirace, jak si udržet zdravý i mladistvý vzhled, jak si zařídit bydlení podle nejnovějších trendů, co k obědu i večeři, tipy a rady, jak strávit zážitkový den z rodinou, ale i zajímavosti ze světa celebrit, které máte rády.

Magazín pro ženy novážena.cz vám poradí s tématy zdraví a zdravého životního stylu, s tím, jak si udržet stále svou krásu, s módními trendy, pozve vás do společnosti celebrit, inspirujete se trendy v bydlení i tipy, jak si nejlépe užit volný čas.

Čerstvá porce informací ze společnosti, články o trendech v bydlení, módě i zdravém životním stylu, moderní gastronomie, zdravé recepty, ale i diskuze na témata, které vás aktuálně trápí a zajímají spolu s poradnou najdete na stránkách nezávislého magazínu pro ženy infoproženy.cz.

 

Magazíny a portály o bydlení

Pravidelně vás zásobujeme zajímavostmi ze světa moderního bydlení, představujeme novinky i nové technologie, které ocení domácí kutil i ten, který se připravuje na rekonstrukci či stavbu domu nebo bytu. Magazín o evropském stylu bydlení euBydlení.cz vám poradí se zahradou, interiéry, stavbou i financemi.

Praktické návody, jak si připravit zahrádku na každé roční období, jak si zútulnit své obydlí, jak spravovat své finance a ušetřit, se dozvíte v magazínu o bydlení bydleti.cz. Rady i tipy pro všechny, kteří staví, rekonstruují, pro profesionály i ty, kteří mají bydlení jako hobby.

JakBydlet.cz je tradiční magazín, který je vašim partnerem ve světě bydlení již od roku 2003. Stovky článků na téma bydlení a dalších příbuzných témat potěší každého, koho baví téma bydlení. Rady, tipy a návody pro stavaře, domácí kutily, zahradníky, nové trendy v bydlení i technologie najdete spolu s jejich hodnoceními v oblíbeném magazínu JakBydlet.cz.

 

Magazíny o cestování a zážitcích

Přidejte se k jedinečnému projektu česká-zoo.cz, kde můžete najít hodnocení, recenze i tipy pro návštěvníky z českých a moravských zoologických zahrad, zookoutků, akvárií, lesoparků a dalších míst, kde najdete exotická i místní zvířátka. Připojte i vy svůj názor na oblíbené místo na česká-zoo.cz.

Nechte své starosti za branami rájrelaxu.cz. Vydejte se s námi na cestu do ráje plného exotických míst, sluníčka, dobrodružství, zábavy, aktivity, ale i adrenalinu. Najděte si chvilku pro sebe s články z celého světa a relaxujte na rájrelaxu.cz.

Objevte s námi všechny kraje světa v magazínu cestovníserver.cz. Vydejte se na jednodenní výlet po svém okolí, objevte krásy naší vlasti, ale i na dlouhé cesty za poznáním jiných kultur, za exotikou, všude, kam vás napadne. Zajímavé články od cestovatelů, tipy, rady i návody, které se vám budou hodit na jakékoliv cestě.

Do Země Nezemě vás zve nezávislý zážitkový magazín neverland.cz. Přeneste se ze všední reality do fantastických míst. Vydejte se na festivaly, na kulturní akce, za skvělými zážitky, které jsou plné dobrodružství, adrenalinu a zábavy nebo třeba za dobrým jídlem s tipy, které vám přináší magazín neverland.cz.

 

Další

Novinkovník.cz je RSS agregátor článku z nejčtenějších magazínu, novin, časopisů i oblíbených blogů. Vybíráme za vás ty nejzajímavější věci z celého internetu. S námi vám nic neunikne!
Chcete mít všechny důležité informace a aktuality z celého dne na jednom místě? Novinydnes.sk vám přináší souhrn toho nejzajímavějšího a nečtenějšího z oblíbených magazínů, časopisů i blogů.