BYDLENÍ ODĚNÉ V DŘEVĚNÉM KABÁTĚ

 
BYDLENÍ ODĚNÉ V DŘEVĚNÉM KABÁTĚ

V tuzemsku se hromadí příběhy lidí, kteří by si dříve ani nedokázali představit, že by se přestěhovali do domu vyrobeného ze dřeva.

V tuzemsku se hromadí příběhy lidí, kteří by si dříve ani nedokázali představit, že by se přestěhovali do domu vyrobeného ze dřeva.

I přesto v Česku dřevostaveb rapidně přibývá a ve velkém nahrazují zděné domy, které dříve představovaly preferovaný standard ve městech i na vesnicích. Hlavní odpovědí na vzrůstající popularitu dřevostaveb by mohla být jedna ze společností, které na českém trhu dřevostaveb dominují a sice HP DOMY s.r.o. Zdá se, že problémem mnoha lidí je malá osvěta. Stále si ještě mnoho z nich myslí, že má dřevostavba vždy podobu starého dřevěného srubu nebo dokonce horské boudy.

Jak vypadají moderní dřevostavby

U moderních dřevostaveb tvoří dřevo základní kostru domu, dále jsou však při stavbě využity materiály, které jsou velmi nadčasové. Skutečnost je taková, že by dřevostavbu od běžného domu laik na první pohled ani nepoznal. Dřevostavby 21. století jsou stavěny jako velmi luxusní domy, které disponují mnoha výhodami, jakými ostatní druhy domů předčí. Luxusní interiér a exteriér je základ, který snadno přesvědčí o tom, proč jsou tak oblíbené.

Hlavní výhody dřevostaveb

Kromě nízké ceny je u dřevostaveb velkou výhodou rychlost postavení. Nedochází zde k náročným procesům, které by vyžadovaly dlouhé vysychání, díky tomu je možné dřevostavbu postavit již do 3 měsíců. Stavět lze v jakémkoliv ročním období, což je skvělou zprávou pro každého, kdo se stěhováním pospíchá. Dřevostavby mají velmi štíhlé obvodové zdivo, které nabízí mnoho extra prostoru navíc. Dřevostavby také skvěle izolují, jsou nehořlavé a jejich životnost je obdivuhodná. Společnost HP DOMY s.r.o. se zaměřuje zejména na dřevostavby na klíč, takže si mohou zájemci vybírat krásné domy jako z katalogu. Nabízí se jim bungalovy i velké domy pro početnou rodinu.

Tagy :