Krabičky z DietFreshMenu

 
Krabičky z DietFreshMenu

S pojmem krabičková dieta jste se už asi setkali. Ale nemusí jít jen o způsob, jak zhubnout, ale také o cestu ke zdravé stravě bez nutnosti obíhat farmářské trhy a trávit v kuchyni celé dny. Jejich pomoc by určitě uvítali i lidé, kteří potřebují omezit sacharidy nebo tuky na základě doporučení lékaře. Stačí si jen místo fastfoodu nebo české hospodské klasiky dopřát kvalitní jídlo z čerstvých surovin připravených šetrným způsobem. Stačí si vybrat správného dodavatele krabiček, jakým je třeba zlínská firma DietFreshMenu.

Čerstvě, kvalitně a chutně

Aby bylo jídlo dobré, v DietFreshMenu ho připravují jen z nejkvalitnějších surovin. Vyrábějí si vlastní čerstvé domácí těstoviny, krupicové i bramborové noky, špaldové a bramborové knedlíky, poctiví vývary, vlastní drůbeží i vepřové šunky s vysokým obsahem masa i mléčné výrobky. Další potraviny nakupují u kvalitních lokálních dodavatelů, například celozrnné pečivo, maso v bio kvalitě, nebo ve vybraných velkoobchodech, a to denně, aby vše bylo co nejčerstvější. Žádné náhražky, polotovary a umělá dochucovadla. Stačí kvalitní koření, bylinky a šetrný způsob přípravy, aby chutnalo i zdravé jídlo. Aktuální jídelníček najdete na webu.

Proč právě DietFreshMenu?

Abyste jedli správně, musíte si nastavit pravidelný režim alespoň pěti jídel denně, které vám dodají potřebné množství energie, ať už hubnete, nebo jen chcete vědět, co jíte. Pro dámy i pány jsou k dispozici různé programy s příjmem od 5 000 do 10 000 kJ denně. To samozřejmě platí, pokud si objednáte celodenní program. Ale to není podmínkou. Můžete začít klidně jen jedním jídlem a vyzkoušet si, jak vám bude chutnat. A je úplně jedno, jestli si vyberete snídani, svačinu, oběd, odpolední svačinu nebo večeři.  Ale když si objednáte jídlo na celý den, budete mít jistotu, že jíte, co máte, aniž byste se musel stresovat nakupováním a vařením. Svým klientům je DietFreshMenu k dispozici na Moravě i v okolí Bratislavy.

Tagy :