BYDLENÍ V DŘEVOSTAVBÁCH LÁKÁ STÁLE VÍCE LIDÍ

 
BYDLENÍ V DŘEVOSTAVBÁCH LÁKÁ STÁLE VÍCE LIDÍ

Lidé odjakživa milují dřevo, provází nás již od počátku našeho pokolení a dokonce i v dnešní moderní době ukazuje, že není jeho dnům konec.

Lidé odjakživa milují dřevo, provází nás již od počátku našeho pokolení a dokonce i v dnešní moderní době ukazuje, že není jeho dnům konec.

Právě naopak, jelikož je v módě ekologické bydlení, stalo se dřevo materiálem číslo 1, ze kterého se budují levné a luxusní rodinné domy, které jsou snadno dostupné pro mnoho rodin hledajících ideální a nízkonákladové bydlení.

Zatímco trend dřevostaveb rapidně stoupá, stejně jako poptávka po nich, je stále mnoho lidí, kteří neví, proč jsou dřevostavby tak populární. Je to díky kombinaci vlastností, se kterými předčí běžné zděné domy. Základem každé dřevostavby je pevná dřevěná konstrukce z KVH hranolů, která je doplněná deskami FERMACELL, vnitřní izolací ISOVER a dalšími materiály, které jí zajišťují, aby byla nízkoenergetická, lehká a maximálně trvanlivá.

Klíčové vlastnosti

Za jednu z klíčových vlastností lze zmínit také rychlost výstavby, česká firma Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. buduje dřevostavby již do 3 měsíců. Jedná se o neuvěřitelně krátkou dobu v porovnání s výstavbou běžných zděných domů, které se často staví i déle, než rok. Je to hlavně díky absenci mokrých procesů, dřevostavby si lze nechat postavit kdykoliv během roku.

Je důležité vědět, že moderní dřevostavby jsou nehořlavé, mají velkou statickou pevnost a také velmi velkou trvanlivost. Moderní dřevostavby nevypadají jako sruby, nenechte se zmást, jejich vzhled je prakticky identický jako u moderních zděných domů, liší se jen lepšími vlastnostmi a nižší cenou.

Dalším velkým rozdílem je tloušťka stěn, běžné zděné domy mají tlusté stěny, které špatně izolují, dřevostavby mají štíhlé obvodové stěny, které skvěle izolují a navíc vám dopřejí mnoho podlahové plochy navíc a to až 15m2, oproti zděným domům. Všechny tyto důvody se starají o to, že je o dřevostavby i v našich končinách stále větší zájem.

Tagy :